Zaklejanie kartonów taśmą papierową z nitką do rozcinania

Zaklejanie kartonów taśmą papierową z nitką do rozcinania. Dyspenser taśmy papierowej Lapomatic. Systemy pakowania DI-ZET

Dyspenser taśmy papierowej Lapomatic – taśma papierowa z nitką rozcinającą

Dlaczego warto stosować taśmy papierowe z nitką rozcinającą:

  • szybko i łatwo można otworzyć przesyłkę bez użycia ostrych narzędzi
  • podnoszą bezpieczeństwo pracy w magazynie dystrybucyjnym eliminując ryzyko obrażeń
  • zapobiegają uszkodzeniom zawartości przesyłki podczas procesu rozpakowywania
  • zwiększają efektywność rozpakowywania i przepakowywania w centrach logistycznych
  • przyspieszają proces rozpakowywania kartonów

Taśmy papierowe pakowe ze zintegrowaną nitką pozwalającą na łatwe i szybkie rozcięcie taśmy na zaklejonym kartonie umożliwiają szybkie otwieranie opakowań i kartonów bez użycia narzędzi tnących, noży lub nożyczek.

Ułatwiają i oszczędzają dużo czasu podczas otwierania i rozpakowywania opakowań kartonowych wykonanych z tektury falistej i litej. Zwiększają efektywność wewnątrz logistycznych procesów sortowania i dystrybucji w centrach dystrybucyjnych i logistycznych.

Taśmy papierowe z nitką rozcinającą aktywnie przyczyniają się do bezpieczeństwa w miejscu pracy w obszarach magazynowania, przechowywania, dostaw przychodzących, kompletacji zamówień i wysyłek eliminując potrzebę używania ostrych narzędzi.

Taśmy papierowe z nitką rozcinającą zapobiegają również uszkodzeniom zawartości spowodowanym użyciem ostrych narzędzi oraz zwiększają efektywność rozpakowywania i przepakowywania podczas sortowania i dystrybucji w centrach dystrybucyjnych i logistycznych.

Taśmy z nitką rozcinającą umożliwiają otwieranie opakowań kartonowych w ciągu kilku sekund bez użycia narzędzi.

Wszystko, co musisz zrobić, to konsekwentnie pociągać za odrywaną i otwierającą nitkę znajdującą się na taśmie opakowaniowej.

Taśmy papierowe do pakowania oferowane są z białymi i czerwonymi nitkami rozrywającymi i otwierającymi. Odrywane i otwierające nitki są wbudowane w taśmę papierową w lekko pofałdowanej formie, tak że nawet w przypadku taśmy zamykającej opakowanie, która nie jest umieszczona pośrodku, łatwe i niezawodne otwarcie opakowanie kartonowe jest zawsze gwarantowane.

Powierzchnię taśm można opcjonalnie zadrukować czerwonymi strzałkami orientacyjnymi, które pokazują odbiorcy kierunek, w którym należy pociągnąć za nitkę otwierającą.

Zamówienia: 501 685 074 lub kontakt@di-zet.pl

Taśma papierowa pakowa z nitką rozcinającą

Dodaj komentarz